Üyelik Sözleşmesi

AlseroTur.com'a Hoşgeldiniz..

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI:  www.alserotur.com

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alserotur.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.1. Ticari markalar, fikri mülkiyet, telif hakları

www.alserotur.com sitesinin tüm hakları  ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. ŞİRKETİ aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek herhangi bir ortamda kullanılamaz. 

Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2013, alserotur.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 

Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.2. Kullanım koşullarının değiştirilmesi

alserotur.com'un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair

www.alserotur.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde alserotur.com'un hiçbir kontrolü olmadığı için, alserotur.com'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca alserotur.com'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.4. Kullanıcı Bilgileri Hakkında

www.alserotur.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.5. Hak ve Sorumluluklar

www.alserotur.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alserotur.com ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alserotur.com sitesi ve sahibi ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. sorumluluk yüklenemez. 

www.alserotur.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ORKUN TURİZM GEM.SEY.İNŞ.LTD.ŞTİ. aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

Üye Girişi

captchacode
Şifremi UnuttumYeni Üyelik

Referans Nolu giriş

Referans Numaramı Unuttum.

Hakkımızda

 

Bireysel ve Kurumsal Turizm Danışmanınız ALSERO TUR, 1996 yılından itibaren  3142 Seyahat Acente Belgesi ile Turizm sektöründe uzmanlaşmış kadrosuyla çalışan A grubu seyahat acentasıdır. Yurt dışından Avrupa ülkeleri ve Ortadoğu pazarı olmak üzere birçok ülkeden Türkiye’nin her yerine tatil imkanı sunmaktayız. Hizmet kalitemiz ve anlayışımız, giderek artan müşteri potansiyelimiz ve deneyimimiz ile kendini kanıtlamıştır.

Firmamız yurtiçinde ve yurt dışında birçok önemli proje gerçekleştirmiş olup, ulusal ve uluslararası turizm platformunda hak ettiği yeri kazanmıştır. Yurt dışı incoming operasyonu ile turizmde kazandığımız disiplin, deneyim ve edindiğimiz profesyonelliğin vermiş olduğu dürüst ve doğru hizmet anlayışını siz değerli misafirlerimize sunmak üzere 2004 yılından bu yana  Türk pazarında çalışmaktayız. 

Müşterilerimize beklentilerinizin doğrultusunda bir tatil deneyimi yaşatmaya kararlıyız. 

MİSYONUMUZ
Geniş ürün seçeneği, doğru bilgi, uygun ödeme koşulları ve müşteri memnuniyeti odaklı satış öncesi ve sonrası hizmetiyle müşterilerine bir tatil firmasında beklediklerinin de ötesinde tatil deneyimi sunmak. 

VİZYONUMUZ 
İnsanların tatil ve seyahat ihtiyaçlarını en iyi anlayan ve kaliteli hizmetiyle en iyi şekilde karşılayan, en yenilikçi, en güvenilir ve tatil denildiğinde ilk akla gelen,  tercih edilen turizm markası olarak  ticari yaşantımızı devam ettirmek.
Misyonumuz ve vizyonumuz ışığında tatilin sizler için önemini iyi bilen ve tatilinizi güvenle emanet edebileceğiniz tek adres olmak için çok çalışan bir firmayız. 

Hizmet Kalitemiz ISO-9001 Güvencesinde
Alsero Tur, tüketici haklarına saygılı, memnuniyet odaklı hizmet kalitesini sürekli geliştirerek ISO 9001:2000 Kalite Belgesini almış olup,  güveninize layık olmaya ve huzur dolu güvenli tatiller sunmaya devam edecektir.
 


Alsero Tur ISO 9001 BelgesiBireysel Hizmetler
Alsero Tur,  geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile misafirlerine

» Otel ve tatil köyleri
» Kayak turları
» Gemi seyahatleri
»Yurt dışı tur paketleri
» Mavi yolculuk
» Balayı paketleri
»Yurt içi yurt paketleri
» Gençlik turları

Kurumsal hizmetler
Alsero Tur, işletmelerin her tür kurumsal seyahat ihtiyacına üstün cazip fiyat ve koşulları, teknolojisi, deneyimi ve yüksek hizmet kalitesi ile toplu çözümler sunmaktadır.

» Yurt içi ve yurt dışı otel rezervasyonları
»Toplantı ve seminer organizasyonları
» Fuar organizasyonları
» Münferit iş gezileri
» Motivasyon gezileri
» Dış hat ve iç hat uçak biletleri